Jak wybrać kufry na motocykl

31 maja 2023

Jeśli potrzebujesz kufrów na motor, koniecznie odwiedź ten adres.

Nie ma znaczenia, czy jesteś amatorem dalekich wycieczek motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do pracy – zapewne często musisz przewieźć jakiś bagaż, a jak zapewne wiesz, nie zawsze jest to banalne. Co poniektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, ale nie wszystko się tam zmieści. Jednym z najbardziej komfortowych i bezpiecznych sposobów na transport bagażu jest kufer na motocykl. Jednak który kufer na motor kupić?

Kufry motocyklowe – typy / Kufry na motocykl – rodzaje / Kufry do motocykla – rodzaje / Typy kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne i boczne. Kufer na motor centralny to taki kufer, jaki jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast zakłada się po jego lewej i prawej stronie.
Oba rodzaje kufrów mają swoje atutu. Kufry centralne są znacznie bardziej pojemne oraz stabilne, a na domiar tego – po zamontowaniu na nie stosownej nakładki – są w stanie służyć jako oparcie, co uzupełnia komfort jazdy.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, masz możliwość je kupić pojedynczo bądź od razu w zestawie. Są niesłychanie zróżnicowane, wskutek tego nim dokona się zakupu, warto zapoznać się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i wybrać taki kufer, jaki najodpowiedniej odpowiada naszym wymaganiom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równocześnie oba warianty, a to pozwoli Ci przetransportować jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując finalnego wyboru kufra na motocykl, zwróć szczególną uwagę nie wyłącznie na cechy produktu, jednak też na jego markę. My polecamy w szczególności markę GIVI, która na ogromne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz idealny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najistotniejsze.

Lokalizacja:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]