Vitberg – poznaj polskiego producenta zestawów do wibroterapii

21 maja 2019

Zajrzyj tu, jeżeli poszukujesz szczegółowych wiadomości na temat marki Vitberg

Z biegiem la wibroterapia znajduje uznanie w kolejnych dziedzinach:rehabilitacji, kosmetologii czy sporcie wyczynowym. Niewiele osób jednak wie, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą powstają aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno sportowcom, lekarzom i fizjoterapeutom, jak i zwykłemu Kowalskiemu .

Vitberg – w 100 % polskie urządzenia do terapii wibracjami

Produkcja RAM Vitberg+ odbywa się w nowosądeckiej fabryce. Część produkcyjna składa się z kilku działów, m.in. z: wykrawalni, montowni, szwalni i działu elektroniki. Zaprojektowanie urządzenia zabrało wiele lat. Moduły Vitberg składane są ręcznie, a ich poszczególne elementy poddaje się odpowiednim testom. Poszycie modułów szyte jest ekologicznej skóry, wykorzystywanej w szpitalach i przychodniach, gdyż jest wytrzymała i łatwa do dezynfekcji.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do profesjonalnego gabinetu i do domu

Z aparatów firmy Vitberg składających się z modułu bazowego, pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, można korzystać zarówno w zaciszu domu, jak i w klinikach i poradniach rehabilitacyjnych. Odpowiadając na potrzeby specjalistycznych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję kozetek oraz fotelisłużących do właściwego ułożenia pacjenta podczas sesji terapii wibracyjnej.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]