Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia autora bloga „Testy outdoorowe”

16 grudnia 2019

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o różnej częstotliwości, pozwala znacznie poprawić komfort życia pacjentów cierpiących z powodu bólu kręgosłupa, szyi czy nóg. Urządzenia masujące rodzimej firmy Vitberg opracowano z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Moduły Vitberg – konstrukcja i działanie

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, który złożony jest z części bazowej (koniecznej do uruchomienia całości zestawu), 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, wykorzystywanych do ułożenia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na skuteczny masaż kręgosłupa i nóg, ale również będzie służył do relaksu i walki z symptomami stresu.

Urządzenie wykonane jest z najwyższą starannością i wygląda estetycznie. Użyte komponenty i materiały w większości są produkowane w Polsce. Podłączenie i uruchomienie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy dobrać interesujący nas poziom intensywności drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ posłuży zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

You May Also Like