Szukasz lekkiej maseczki wielokrotnego użytku? Wypróbuj Mini Shield!

24 lipca 2020

Dowiedz się, gdzie nabyć maseczkę ochronną, wejdź na www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield

Koronawirus, który rozprzestrzenił się na cały glob, pod każdym względem zmieniła nasze kontakty z innymi ludźmi oraz bieg życia. Wytyczne dystansu społecznego narzucają nieodzowność używania różnych środków, których rolą jest chronić nas przed realnym zagrożeniem zakażenia się tym groźnym wirusem. Idąc do supermarketu bądź restauracji, gdzie zwykle przebywamy w większej grupie ludzi, musimy zawsze zakładać na usta i nos ochronną maseczkę. Jak jednakże postąpić, jeśli trudno nam się oddycha w popularnej maseczce z bawełny?

Komfortowa przyłbica ochronna chroni równie dobrze jak maska chirurgiczna

Osoby, które sądzą, że ochronne maseczki z materiału są nieporęczne i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu podczas ich noszenia, powinny sprawić sobie przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest między innymi maseczka wielorazowego użytku Vitberg Mini Shield. Ochrania ona użytkownika przed kontaktem z patogenami identycznie jak maska chirurgiczna, czyli kryje usta i nos, ale równocześnie zapewnia lekkość oddychania. Jej podstawowymi zaletami są wytrzymałość, komfort oraz nieznaczna waga, która nie wykracza poza 10 gramów. Ta maseczka z przyłbicą wytworzona jest z surowców, dzięki którym może być użytkowana wiele razy. Jej przezroczystą przysłonę po każdym założeniu rekomenduje się odkazić, a samą maseczkę można też czyścić ręcznie (nawet do trzydziestu razy!) w wodzie z detergentem.

Kto powinien używać wielorazową ochronną przyłbicę?

Taką maseczkę wielorazową poleca się używać każdemu, kto dba o ochronę, jak również komfort. Osoby cierpiące na astmę, mające powyżej 60 roku życia bądź sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką przynosi taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona też zalecana wszystkim, którzy obowiązkowo muszą zakładać maski ochronne w czasie pracy. Vitberg Mini Shield nie utrudnia ruchów głowy, nie powoduje parowania okularów, a jej stosowanie przez wiele godzin nie drażni. Nie blokuje ona funkcji FaceID, co zapewne docenią najmłodsi użytkownicy.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

You May Also Like