Pracownia Wibroterapii w Krakowie już działa – zapraszają AWF i Vitberg

20 października 2018

Więcej informacji o Vitberg opinie

W 2018 r. na AWF-ie w Krakowie rozpoczęła pracę pierwsza Pracownia Wibroterapii. Przedsięwzięcie powstało przy współudziale firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Zajęcia dydaktyczne oraz badania z urządzeniami firmy Vitberg

Pracownia Wibroterapii powstała w celu przeprowadzania badań naukowych nad wpływem wibroterapii na organizm człowieka. Będą się w niej także odbywać zajęcia dydaktyczne dla studentów AWF-u z dziedziny fizykoterapii, odnowy psychosomatycznej i kosmetologii. Urządzenia RAM Vitberg+, w które zaopatrzona została Pracownia Wibroterapii, posłużą również do regeneracji zawodników. krakowskiej pracowni przyczyniła się do tego, że urządzenia Vitberg zaczęły testować AWF-y w Gdańsku i w Warszawie.

W jakich badaniach zostaną wykorzystane urządzenia firmy Vitberg?

W przyszłości wyniki testów mogą pomóc w optymalizacji treningów sportowców wyczynowych czy doskonaleniu terapii pacjentów. Z pewnością w Pracowni Wibroterapii przeprowadzane będą badania z zakresu biochemii i fizjologii. Obserwacji poddane będzie oddziaływanie terapii wibracjami na stany zapalne stawów i mikrokrążenie. Wyniki obserwacji będą porównywane z wynikami uzyskiwanymi przez laboratoria z całego świata.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

You May Also Like