Portal „INN:Poland” odwiedza siedzibę firmy Vitberg

26 stycznia 2019

Zapoznaj się z rozmową portalu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg, która specjalizuje się w wytwarzaniu zestawów do wibroterapii RAM Vitberg+. Serwis przedstawił ewolucję firmy, która zajęła się zagadnieniem wibroterapii 25 lat temu i od tego czasu wciąż modernizuje swoje produkty.

Aparaty marki Vitberg – opinie użytkowników są najważniejsze

Wibroterapia obecna jest w medycynie od ponad wieku, natomiast wytężone badania nad tym sposobem profilaktyki prowadzone są niespełna od 4 dekad. Wibroterapia może stać się alternatywą dla popularnych przeciwbólówek, które pomagają szybciej, jakkolwiek mają krótkotrwałe działania i są ingerują w balans chemiczny organizmu człowieka. Marka Vitberg wytworzyła już ponad ćwierć miliona urządzeń, które spotkały się z przychylną oceną klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ można stosować do regeneracji mięśni sportowców, są jednak też dedykowane do prowadzenia terapii w domu.

Firma Vitberg założył pięćdziesiąt dwie placówki na terenie kraju, gdzie można wypróbować aparat i przekonać się o jego działaniu. Co 4 pacjent Poradni Vitberg wyraża chęć posiadania takiego aparatu na własność. Z myślą o nich firma Vitberg nieprzerwanie pracuje nad modernizacją swoich produktów.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

You May Also Like