Opinie pacjentów i lekarzy o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

17 października 2018

Co trzeba wiedzieć o marce Vitberg?

Czym jest wibroterapia i jaki ma wpływ na organizm człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre choroby? Czy można kupić zestawy do terapii wibracjami dla prywatnego użytku? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, która polega na stymulacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez stosowny przyrząd impulsu mechanicznego. Na działanie terapii wibracyjnej można wystawić całe ciało lub skupić się na jednym jego fragmencie. Stosowanie wibroterapii polecają fizjoterapeuci, lekarze medycyny sportowej i rehabilitanci.

Wibroterapia pomaga podnieść sprawność organizmu na różny sposób: pomaga w leczeniu dolegliwości urologicznych, usprawnia krążenie limfatyczne, poprawia perystaltykę jelit, jak również może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc odchudzanie. Drgania przyrządów do terapii wibracyjnej uspokajają i niwelują stres, usprawniają krążenie w kończynach dolnych, ułatwiają relaksację pacjenta, a także wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystywane jest w profilaktyce objawów miażdżycy oraz zawału serca.

RAM Vitberg+ – zestaw do terapii wibracjami wyprodukowany w Polsce

Zainteresowanie terapią wibracjami wzrasta z roku na rok, jednakże pacjenci chcą używać urządzeń do wibroterapii także prywatnie, w zaciszu swojego domu. Do takich osób kierowana jest propozycja rodzimej firmy Vitberg, produkującej zestaw RAM Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg oferuje możliwość testowania swoich urządzeń w poradniach, działających na terenie całego kraju.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]