Opinia redaktora bloga „Polaku lecz się sam” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

31 stycznia 2019

Vitberg. Uzyskaj więcej informacji o tej marce

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadził redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinia dotycząca Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja została przygotowana po 30-dniowym testowaniu modułu.

Vitberg – recenzja redaktora bloga „Polaku lecz się sam”

Redaktor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ podkreśla, że zaledwie po kilku sesjach rzadziej powraca ból odcinka szyjnego, wywołanego wielogodzinną pracą w pozycji siedzącej. Ponadto, użycie programu relaksacyjnego poprawiło także sen autora recenzji, dzięki odprężeniu ciała i złagodzeniu napięcia mięśni.

Redaktor bloga „Polaku lecz się sam” podkreśla, iż przy korzystaniu z urządzeń masujących marki Vitberg istotna jest cykliczność zabiegów, ponieważ wtedy efekty terapii wibracjami odczuwa się szybciej. Zaletą urządzeniem RAM Vitberg+ jest także łatwość instalacji, jego estetyka, wysoka jakość wykonania oraz fakt, że jest to dzieło polskiego producenta. Osobom rozważającym zakup pełnego zestawu (bądź wyłącznie poszczególnych jego części) zaleca się przetestowanie mat wibracyjnych w placówkach Vitberg działających na terenie całej Polski.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]