O leczeniu falą uderzeniową

24 stycznia 2023

Zajrzyj tu jeśli interesuje Cię fala uderzeniowa aparat.

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia, która pomaga wyleczyć dolegliwości różnego rodzaju. Kiedy jest używana i dlaczego ?

Gdzie wykorzystywana jest terapia falą uderzeniową?

Fala uderzeniowa jest często używana w ortopedii, kosmetologii, rehabilitacji, medycynie sportowej, a także wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilka centymetrów i oddziałuje bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla sąsiadujących tkanek i wykazuje się wysoką skutecznością w walce z różnorodnymi schorzeniami. Dzisiejsze urządzenia do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niesłychanie precyzyjny, co zapewnia nadzwyczaj dobre rezultaty. Aparaty do fali uderzeniowej działają między innymi w przypadku schorzeń związanych z narządami ruchu, jak bóle w okolicy bioder, kolano skoczka, tzw. łokieć tenisisty czy zapalenie ścięgien. Urządzenie do fali uderzeniowej może być stosowane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez kosmetologów i fizjoterapeutów.

Aparat do fali uderzeniowej – wysoka efektywność

Używane współcześnie aparaty wykorzystujące falę uderzeniową są zaopatrzone w dwa niezależne kanały oraz aplikatory, co pozwala na zastosowanie leczenia u dwóch osób jednocześnie. Nowoczesny sprzęt emituje falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy docierające do tkanek nieinwazyjnie stymulują błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co umożliwia zredukowanie sygnałów bólowych u chorych skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej przynosi ulgę w 70-80% przypadków.

Lokalizacja:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]