Napieraj.pl o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg

21 stycznia 2020

Jeśli potrzebujesz szczegółowych informacji dotyczących marki Vitberg, skieruj się tutaj

Co o terapii wibracjami sądzą osoby aktywnie uprawiające sport? Czy rekomendują stosowanie urządzenia RAM Vitberg+? Jakie oddziaływanie na ciało człowieka mają wibracje?

Moduły marki Vitberg – opinie osób czynnie uprawiających sport

W sportowej rehabilitacji od lat stosuje się wibracje o niskiej częstotliwości. Terapia wibracjami może pozytywnie oddziaływać na zwiększenie poboru tlenu, jak również utlenienie krwi i mięśni. Masaż wibracyjny rozpręża mięśnie, przyśpiesza ich regenerację po znacznym treningu. Nawet jeśli uprawiamy sport tylko dla przyjemności, również możemy skorzystać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki firmie Vitberg w prosty sposób można skorzystać z takiego zabiegu we własnym domu. Produkowane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowanie odbywa się z pomocą pilota, którym bez problemu wskażemy odpowiedni program (w wersji bazowej jest to tryb Kręgosłup, Nogi lub Relaks) oraz intensywność drgań.

Zestaw marki Vitberg spotkało się z licznymi pozytywnymi recenzjami zarówno od sportowców wyczynowych, rehabilitantów oraz lekarzy, jak i prywatnych użytkowników. Zwracają oni uwagę, że urządzenia pozwalają rozluźnić i odprężyć organizm, co daje odczucie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

You May Also Like