„Kto Cię wyleczy” testuje zestaw do wibroterapii firmy Vitberg

15 grudnia 2019

Co trzeba wiedzieć o Vitberg opinie?

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc osobom cierpią na ból dolnego odcinka kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed komputerem? Poznaj opinię redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii firmy Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – konkurencja dla tabletek przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy przed monitorem z czasem odczuwamy bóle dolnego odcinka kręgosłupa, ból ramion i szyi czy uczucie ciężkości w nogach. Jest to rezultatem braku odpowiedniej ilości ćwiczeń, gdyż niedostatek czasu bywa często przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można natomiast efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których czujemy ból. Elementy urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – w zależności od naszej potrzeby – wprawią w drgania plecy, biodra, nogi, kolana lub szyję. Wibroterapia nie tylko pomaga zniwelować ból, ale również relaksuje, co owocuje spokojniejszym snem i obniżeniem poziomu stresu. Ponadto, Vitberg opracował moduł Metabolizm, który wspomaga odchudzanie.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz pięciu dodatkowych modułów stymulujących. Podział na moduły jest istotną cechą produktów firmy Vitberg: można zakupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących bądź skompletować tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

You May Also Like