Jak działa wibroterapia? O urządzeniach marki Vitberg

21 grudnia 2018

Sprawdź Vitberg opinie na natemat.pl/zdrowie/240327,ram-vitberg-to-urzadzenie-do-domowej-wibroterapii-sprawdzamy-jak-dziala

Osoby pracujące przed monitorem z czasem zaczynają skarżyć się na otyłość, bóle kończyn oraz bóle kręgosłupa. Jedną z metod walki z tymi schorzeniami jest wibroterapia, przechodząca w ostatnich latach swój renesans. Prace badawcze nad tą metodą terapii przeprowadzano już w latach 60-tych XX w. Terapia wibracjami nie tylko pomaga niwelować ból, ale poprzez stymulację włókien mięśniowych i przyśpieszenie metabolizmu może wspierać również proces odchudzania. Terapię wibracjami coraz częściej stosują też sportsmeni do regeneracji tkanki mięśniowej po wyczerpujących sesjach treningowych.

Domowa wibroterapia z zestawem RAM Vitberg+

Terapia wibracjami jest jednak osiągalna i dla przeciętnego Kowalskiego. Można się jej poddać we własnym mieszkaniu, bez uciążliwego umawiania się na zabiegi w klinice rehabilitacyjnej. Na rynku dostępne są zestawy do wibroterapii wytwarzane przez firmę Vitberg, które przeznaczone są do stymulacji drganiami różnych części ciała. Moduł bazowy RAM Vitberg+ umożliwia korzystanie z 3 podstawowych programów: Relaks, Nogi i Kręgosłup, w których można ustawić cztery poziomy częstotliwości wibracji. Część podstawową można powiększyć o uzupełniające moduły: Metabolizm, Kolana, Szyja, Biodra oraz Nogi.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]