Historia firmy Vitberg – poznaj producenta sprzętu do wibroterapii

18 października 2018

Zajrzyj tu, jeśli szukasz więcej informacji o marce Vitberg

Dowiedz się jak przebiega wytwarzanie zestawu RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od ponad 20 lat para się wyrobem aparatów do wibroterapii, uchyla drzwi swojego zakładu na profilu YouTube.

Wiele lat doświadczeń w poręcznym urządzeniu firmy Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które na celu podniesienie jakości życia ludzi cierpiących na różne schorzenia. Pełny zestaw składa się z sześciu elementów aktywnych i dwóch nieaktywnych, co umożliwia poddanie całego ciała wibroterapii. Dzięki rozdzieleniu urządzenia na pojedyncze moduły można dowolnie dobierać do modułu podstawowego poszczególne elementy masujące tak, by dostosować zestaw do indywidualnych potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i dbałość o szczegóły

Do produkcji aparatów marki Vitberg używane są wyłącznie certyfikowane elementy, w większości pozyskiwane od rodzimych dostawców. Obicie wykonane jest z łatwej do odkażenia skóry ekologicznej. Do produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ wykorzystuje się innowacyjne maszyny najwyższej jakości. Wszystkie moduły, jak również ich elementy elektroniczne sterowania, składane są ręcznie, a potem dokładnie testowane przed skierowaniem do sprzedaży.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

You May Also Like