Dowiedz się jak produkowane są urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

22 czerwca 2019

Poszukujesz szczegółowych wiadomości o marce Vitberg? Skieruj się na youtube.com/watch?v=OE_Wjqw5jpY

Nieistotne czy jesteś gospodynią domową czy wyczynowym sportowcem, zapewne zestaw RAM Vitberg+ może podnieść jakość Twojego życia. Odwiedź z nami miejsce, w którym wytwarzane są aparaty do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Aparaty marki Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Bądź towarzyszem Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego w trakcie ich pobytu w siedzibie firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im zestawy do wibroterapii tej marki. Stres, regeneracja organizmu po ciężkich sesjach treningowych, spowolniony metabolizm czy bolące biodro – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały stworzone aparaty do wibroterapii.

Vitberg – co warto wiedzieć o producencie

Firma Vitberg jest rodzimym producentem modułów do terapii wibracjami, która w rezultacie długoletnich badań nad tym zagadnieniem opracowała unikatowy produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Urządzenia są wytwarzane w 100% w Nowym Sączu, z polskich komponentów, a wszystkie ich części są ręcznie składane. Firma kładzie nacisk na ścisłą kontrolę jakości, dlatego przed dopuszczeniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie testowane. W trosce o swoich pacjentów, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieustannie rozwija oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad aparatami i procesami zwiazanymi z wibroterapią.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]