Dlaczego psycholog w UK jest potrzebny

10 stycznia 2023

Zajrzyj tutaj, aby skorzystać ze wskazówek polskiego psychologa Northampton.

Po przystąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy chętnie zdecydowali się na emigrację do Wielkiej Brytanii. Obecnie przez Brexit zjawisko emigracyjne praktycznie zanikło, lecz nadal nie brakuje osób skorych do pracy bądź rozpoczęcia nauki właśnie w UK. Nierzadko jednak pobyt w Wielkiej Brytanii stwarza mnóstwo utrapień, z którymi ciężko jest sobie poradzić samodzielnie bardzo.

Polski psycholog w UK – w jakich okolicznościach jest potrzebny?

Przebywanie w Wielkiej Brytanii oraz mające z tym związek odseparowanie od bliskich, a także praca na terenie obcego kraju, generują wiele komplikacji, którym wyjątkowo trudno jest podołać. Rozłąka z rodziną często powoduje ogromny stres. Do tego nieraz dochodzą też trudności z dostaniem etatu lub nawiązaniem przyjaźni ze współpracownikami. Brak opanowania języka, który do tej pory jest na porządku dziennym, powoduje, że w krótkim czasie dochodzi do odcięcia się od kolegów , z którymi się pracuje. A od tego już tylko mały krok do poważnych wahań nastroju lub nasilenia odruchów agresywnych. Odruchy tego typu niezwykle trudno jest poskromić bez wsparcia psychologa. Z tego powodu nie należy bać się sięgania po pomoc specjalisty. Rozmowa z psychologiem okazuje się być najlepszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej rozmowy?

Każda rozmowa ze specjalistą odbywa się w komfortowej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie należy bać się, że informacje przekazane podczas rozmowy zostaną powierzone dalej. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić ma prawo tylko sąd. Przed psychologiem nie trzeba skrywać problemów oraz niedoskonałości – jego rolą jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten uczy, jak uporać się ze stresem, a także pokazuje po czym nazywać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Sesja prowadzona jest w języku polskim, dzięki czemu przebiega sprawniej oraz swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie powinna się bowiem martwić się tym, czy zostanie zrozumiana i czy sama właściwie zrozumie to, co powie do niej specjalista.

Lokalizacja:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339

You May Also Like