„ABC Zdrowie” ocenia produkty medyczne marki Vitberg

29 listopada 2018

Dowiedz się więcej o Vitberg opinie

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjęła się redaktorka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki serwisu „ABC Zdrowie”

Przetestowano działanie pełnego zestawu RAM Vitberg+, który składa się z 6 modułów aktywnych oraz elementów dodatkowych sprawiających, że korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze. W urządzeniu prędkość wibracji można regulować – dostępne są cztery zakresy, z czego ostatni służy do treningu sportowego. Za pomocą modułu bazowego można wykonać zabiegi na łydkach, stopach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeśli chcemy rozszerzyć funkcjonalność urządzenia i dostosować je do własnych potrzeb, niezbędne jest zakup modułu: Szyja, Biodra, Metabolizm, Nogi lub Kolana. Z pomocą tych elementów można skutecznie przeciwdziałać migrenom, łagodzić drętwienie karku, zapobiegać bólom kolan i łydek, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, jak również wspomagać odchudzanie.

Rehabilitacja z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i można je przeprowadzać w profesjonalnych gabinetach oraz domach opieki, jednak pozwalają także na używanie ich we własnym domu.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]