Zalety wirtualnego spaceru 3D oraz modeli wnętrz 3D dla firm

16 kwietnia 2021

Wnętrza firmy w okularach od wirtualnej rzeczywistości. Zdobądź więcej informacji.

Wirtualny spacer z modelem 3D to idealna metoda na zaprezentowanie przyszłym klientom naszej nieruchomości, powierzchni usługowej czy biura, z których mają zamiar korzystać. Dla większości klientów możliwość zobaczenia danego pomieszczenia przed sygnowaniem umowy jest nadzwyczaj ważna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć korzystną dla nas decyzję. Czym zatem są wirtualne spacery oraz modele 3D? Jak można zastosować taką wizualizację do reklamy i czy powinno się to robić? Odpowiedź na te pytania przedstawiamy poniżej.

Jakie zastosowanie ma wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to wykonany w oparciu o kilkanaście fotografii model 3D naszej nieruchomości, na którzy patrzymy niczym na “dom dla lalek”. W tego typu modelu widoczny jest rozkład wszystkich wnętrz, a my mamy możliwość go zbliżać, przesuwać i skupiać się na konkretnych pomieszczeniach. Model udostępnia się klientom w wersji interaktywnej, dzięki której mają oni dostęp do kompletnej bryły nieruchomości wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od przygotowania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, można także zamówić interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. To najpopularniejsza opcja. Polega ona na tym, iż prócz przeglądania wyłącznie modelu 3D wnętrza, przykładowo biura firmy bądź hotelu, możemy przejść za jednym kliknięciem myszki do wybranego wnętrza, a następnie rozpocząć jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer 3D umożliwia też przemieszczać się do innych wnętrz zupełnie jak w rzeczywistości.

Gdzie powinno się opublikować wnętrza 3D?

Przy użyciu wnętrz 3D z wirtualnym spacerem możemy szczegółowo zademonstrować klientom konkretną nieruchomość i jej pomieszczenia. Tę metodę reklamy można zastosować do zaprezentowania restauracji, pracowni czy hostelu, jak również w prosty sposób zademonstrować znacznemu gronu zainteresowanych wygląd naszej firmy “od środka”. Wnętrza 3D możemy także wykorzystać, w celu sprzedaży posiadłości, by przyszli nabywcy mieli możliwość wnikliwie przyjrzeć się nieruchomości.

Jest kilka argumentów, dla których powinno się zamówić modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Najistotniejszy z nich to opcja umieszczania ich na naszej stronie firmowej, w Google Maps bądź dodanie ich do wielu pomocnych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D daje też świetną możliwość zachęcenia klientado skorzystania z naszej oferty. Osoby, które poznają bliżej naszą firmę będą darzyć ją dużo większym zaufaniem i odbiorą jako kompetentną markę. Jest to także idealna metoda na wyróżnienie się na tle rywalizujących z nami podmiotów, ponieważ aktualnie – pomimo szerokiej dostępności tej technologii – większość firm z niej nie korzysta. Model wnętrza 3D można uzyskać szybko — wystarczy zlecić jego przygotowanie wykwalifikowany fotografowi.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

You May Also Like