Zalety sklepów WooCommerce

22 września 2021

Szukasz więcej informacji o pełnej ofercie tworzenia sklepu WooCommerce? Dobrze trafiłeś! Skieruj się na https://wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/.

Zamierzasz założyć sklep online? Jeśli dysponujesz już stroną firmową na WordPressie, ale także jeśli nie posiadasz w ogóle strony www i musisz zacząć od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest wyśmienitym wyjściem.

Dlaczego zaleca się założyć sklep internetowy WooCommerce?

Z uwagi na to, jak szeroką popularność zdobyły strony tworzone z zastosowaniem WordPressa, nie trudno zrozumieć fakt, iż błyskawicznie opracowano wtyczkę pozwalającą na uruchomienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bo tak nazywa się ta wtyczka, posiada dużo zalet. Analogicznie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się bez trudności spersonalizować z wykorzystując darmowe lub płatne motywy, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod rozmaite wyszukiwarki, co sprawia, że łatwiej jest pozyskać pozycje w Top10 w SERP-ach, a tym samym szybciej dotrzeć do większej grupy odbiorców. Na skutek użycia stosownych wtyczek rozrasta się również elastyczność sklepu. Łatwo można w nim założyć bramki płatności i udostępnić klientom wykonanie przelewów za towary przykładowo przez Przelewy24.pl albo Transferuj.pl. WooCommerce daje również możliwość analizy sprzedaży (przygotowanie rozmaitego typu statystyk) oraz podpięcia z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – ekspert zatroszczy się o jego bezpieczeństwo

Tworzenie sklepów WooCommerce polecamy zostawić profesjonalistom, którzy nie tylko przystosują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale również zadbają o właściwą semantykę kodu sklepu, jego ochronę przed atakami cyberprzestępców i instalację jedynie potrzebnych, przetestowanych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce eksperci utworzą również blog, na którym szybko można informować klientów o nowościach oraz akcjach promocyjnych albo zamieszczać opinie i rozmaite porady dotyczące sprzedawanych w sklepie towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

You May Also Like