Wymiana szybki, baterii, odzyskanie danych – jakie usługi świadczy serwis iPhone?

31 grudnia 2021

Wymiana szybki iPhone 13 Mini - usługa na miarę Twoich potrzeb.

Laptopy, telefony i tablety są w dzisiejszych czasach niezbędną częścią naszego życia zawodowego, jak i osobistego, stąd nabywając te urządzenia przeważnie wybieramy te najbardziej niezawodne. Taką opinią cieszą się od dekad produkty firmy Apple, które pomimo bardzo dużej ceny w stosunku do urządzeń innych marek, z roku na rok zyskują sobie miliony kolejnych nabywców. Lecz nawet telefon najwyższej jakości może stracić swoje właściwości lub zostać uszkodzony wskutek intensywnego używania. Co nie oznacza, iż od razu trzeba wymienić go na nowy – warto wszak przynieść go do serwisu Apple.

Nie tylko wymiana baterii i małych części – co naprawi Serwis Apple Warszawa?

Ci, którzy korzystali z produktów Apple przekonali się, iż te urządzenia działają bez szwanku bardzo długo, lecz nawet one nie oprą się uszkodzeniom, które powstają z ich nieuważnej eksploatacji. Serwis Apple Warszawa codziennie przyjmuje prośby o wymianę baterii, która z czasem zmniejsza swoją pojemność, wymianę szybki przedniej albo tylnej, zbitych na skutek silnego uderzenia w urządzenie czy wymianę innych małych części jak nierejestrujący dźwięków mikrofon lub zepsute gniazdo ładowarki. Fachowcy serwisu niosą pomoc także w przypadku konieczności odzyskania z telefonu straconych danych czy jego zalania.

Gdy wygaśnie gwarancja napraw telefon w Serwisie Apple Warszawa

Dopóki iPhone ma ważną gwarancję wiele napraw bez problemu dokonamy w autoryzowanych serwisach Apple. Trudności pojawiają się po wyczerpaniu gwarancji, bo naprawa nawet błahych usterek w serwisie Apple może wygenerować niemałe koszty, na które nie każdy może sobie pozwolić. Na szczęście na obszarze naszego kraju, w głównej mierze w dużych miastach jak Warszawa, pracują serwisy Apple realizujące naprawy pogwarancyjne, w których eksperci z kilkuletnią praktyką nawet w godzinę są w stanie wykonać naprawę smartfonów tej firmy zarówno starszej, jak i nowszej generacji, sprzedawanych na przestrzeni ostatniej dekady, takich jak: iPhone 5S/SE, iPhone 6, 6S i 6 Plus, iPhone 7 i 7 Plus, iPhone 8 i 8 Plus +, iPhone X, XS MAX, XS i XR, iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max, iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max, iPhone SE 2020 czy iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro i 13 Pro Max.

Jeżeli w sąsiedztwie miasta nie ma serwisu serwisu iPhone’a więc nie masz możliwości go dostarczyć samemu do punktu, poszukaj specjalistów, którzy podejmą się naprawy urządzeń Apple wysłanych kurierem. Takim punktem jest np. Wymiana Szybki Serwis iPhone Warszawa.

Lokalizacja:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555