Utwardzony parking przy lotnisku – zostaw tu auto i ciesz się wakacjami

31 stycznia 2024

Zainteresowany parkingi Kraków lotnisko? Kliknij tutaj.

Główne zalety lotów samolotem, które sprawiły, iż tego rodzaju transport zdobył duże uznanie, to komfort, możliwość przybycia nawet w najbardziej odległe miejsca naszego globu oraz szybkość. Podróż, której elementem jest przelot samolotem, łączy się aczkolwiek z drobnymi niedogodnościami, z których największą jest bez wątpienia problem dotarcia do portu lotniczego – a multum podróżnych w tym celu musi przecież przebyć wiele kilometrów. Tak daleką trasę najdogodniej jest pokonać własnym autem. Co jednak uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te i inne kwestie łączące się z przyjazdem do portu lotniczego prywatnym samochodem rozwiąże znalezienie monitorowanego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego międzynarodowe przeloty.

Monitorowany parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce na stronie www

Podróżujący z portu lotniczego w Balicach mogą śmiało rozplanować swój wyjazd tak, żeby do lotniska dojechać swoim autem. W Balicach mogą zostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę samochodu, zatem w czasie wyjazdu nie muszą naturalnie się o niego zamartwiać. Nad bezpieczeństwem samochodu czuwać będą stróże, a kolejną asekurację stanowi sieć kamer. Korzystanie z usług parkingu ułatwia możliwość rezerwacji telefonicznej, w związku z tym nie trzeba martwić się, iż po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca do zaparkowania. Cały teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest wyjątkowo przydatne podczas opadów deszczu czy też śniegu.

Parking w Krakowie – możesz liczyć na asystę jego obsługi

Jeśli wybierzemy skorzystanie z usług parkingu strzeżonego w okolicy portu lotniczego możemy liczyć również na spore ułatwienia, dzięki którym podróż przebiegnie bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest rzecz jasna możliwość skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego cena wliczona jest w koszt usługi parkowania. Oprócz tego podróżni mogą liczyć na pomoc personelu parkingu w wielu sytuacjach, takich jak ujście powietrza w oponach czy rozładowanie akumulatora.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

You May Also Like