Usługi detektywistyczne – zaufaj profesjonalistom

19 stycznia 2020

Usługi detektywistyczne cieszą się w naszym kraju popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań sądowych, odszukać cenne informacje na temat pracowników, a także rodziny. Profesjonalne biuro detektywistyczne świadczy kompleksowe usługi i pozwala na sprawdzenie między innymi wierności małżonka, warunków sprawowania opieki nad dzieckiem, zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego lub ustalenie źródeł dochodu. Firmy detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników posiadających specjalistyczną wiedzę z obszaru prawa czy nowych technologii, dzięki którym uzyskanie cennych informacji jest bez wątpienia prostsze.

Agencja detektywistyczna – kto przede wszystkim korzysta z jej usług?

Do agencji detektywistycznych zazwyczaj zgłaszają się osoby chcące wykazać niewierność żony lub męża i przedstawić je jako dowód w sprawie rozwodowej. Niejednokrotnie zdarzają się także sprawy dotyczące ustalenia miejsca przebywania małoletniego, który padł ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Ogromne spektrum usług świadczonych przez doświadczone agencje detektywistyczne sprawia, że z ich wsparcia korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również firmy chcące sprawdzić swoich pracowników. Jest to częste przede wszystkim w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej pracownika do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa) albo umów o zakazie konkurencji.

Usługi detektywistyczne – zleć sprawy zawodowcom

Agencja detektywistyczna dysponuje specjalistycznym wyposażeniem, które umożliwia w szybki i sprawny sposób zdobyć kluczowe informacje. Są to m.in. profesjonalne kamery, lokalizatory GPS czy aparaty. Ich personel ma również biegłość w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport sporządzony przez detektywa to niezbity dowód, który można użyć podczas toczącej się sprawy sądowej.

You May Also Like