Strzeżony parking w Balicach

30 stycznia 2020

Planujesz urlop zagraniczny i zastanawiasz się co zrobić z autem? Chcesz wygodnie dojechać na terminal, a po przylocie do Polski odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z usług, które oferuje strzeżony parking w Balicach! Do kogo skierowana jest oferta i jakie udogodnienia zapewnia?

Parking w Balicach – wygoda i komfort

Port lotniczy w Balicach jest oddalony od centrum miasta o około 20 kilometrów, co powoduje, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najbardziej komfortowy jest oczywiście dojazd własnym autem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i dźwigać ciężkich bagaży. Co jednak zrobić z autem? Jak zatroszczyć się o jego bezpieczeństwo? Remedium na te problemy okazuje się parking długoterminowy znajdujący się blisko portu lotniczego – miejsca dzieli tylko kilometr, a transport bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest busami, które przemierzają trasę błyskawicznie. Warto podkreślić, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking w Balicach – kable rozruchowe i kompresor

Parking przy lotnisku Kraków-Balice posiada 250 miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest ogrodzone i dozorowane przez 24 godziny na dobę, co gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo. Dodatkowo pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Samochód można zaparkować na cały okres wyjazdu – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, jak również skorzystać z toalety. Boisz się, że po 2-tygodniowych wojażach za granicą Twój samochód będzie miał problem z odpaleniem? Parking strzeżony w Balicach posiada urządzenie rozruchowe i kompresor. Za postój można zapłacić gotówką na miejscu lub podczas rezerwacji online.

You May Also Like