Serwis okien to nie tylko wymiana uszczelek

26 stycznia 2020

Serwis okien Warszawa cennik. Uzyskaj więcej informacji.

Regularnie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w mieszkaniu i zapobiegnie utracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje wykwalifikowany serwisant? Dlaczego warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim domu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są podatne na różnego rodzaju wykrzywienia i zniszczenia. Na kondycję uszczelek oraz okien źle działają również warunki atmosferyczne – zmiany temperatur, deszcz czy promieniowanie słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w nienagannym stanie przez lata. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane czynności można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy wezwać zawodowca. Profesjonaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację ciężko działających mechanizmów, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o należytą izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczona ekipa serwisu okien może również wykonać wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwala zmniejszyć utratę ciepła nawet o 1/3, co przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Specjaliści naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec może również zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez założenie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]