Sala weselna – jaką wybrać, by przyjęcie było udane?

17 września 2021

Szukasz aktualnej oferty domu weselnego w Małopolsce? Świetnie trafiłeś! Wejdź na https://palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ceremonia ślubna i mające po nim miejsce wesele to wydarzenie, o którym bliscy młodej pary oraz sproszeni goście będę pamiętać przez kilka miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeśli państwo młodzi zdecydują się na urządzenie przyjęcia dla znacznej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, z jakim będą musieli się zmierzyć, jest wybranie najlepszego domu weselnego, w którym goście będą bawić się w ten specjalny wieczór w komfortowych warunkach.

Lokal na wesele – zwróć uwagę na jego dystans od kościoła i pojemność

Wybierając salę na wesele narzeczeni powinna rozważyć kilka ważnych okoliczności. Na początek musi znać ilość uczestników wesela, by mieć pewność, że w zarezerwowanym domu weselnym bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Zaproszeni muszą mieć własne miejsce ich przy stole, ale ważne jest także, aby mieli salę taneczną. Oprócz tego nowożeńcy powinni sprawdzić w jakim dystansie od kościoła znajduje się dom weselny oraz czy dojazd do niego nie będzie utrudniony. Jeśli na uroczystość zaproszona jest rodzina i znajomi z odległych krańców Polski, wypada poszukiwać sali weselnej, w sąsiedztwie której znajduje się bogata sieć hoteli. Kolejnym zagadnieniem jest sama organizacja wesela, czyli dekoracja stołów, przygotowanie menu i zamówienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej. Takie zadania mogą przekroczyć możliwości pary młodej, więc warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą pomoc w obszarze kompleksowej organizacji przyjęcia ślubnego.

A może pałac na zabawę weselną?

Narzeczeni z małopolski, głównie z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą zaplanować przyjęcie weselne w niezmiernie malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach biesiady ślubne odbywają się od setek lat, a każde z nich zyskuje królewską oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi podjąć ponad setkę gości. Imprezę można wyprawić też w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim będzie mogło bez problemu ponad 300 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego jest to, iż usytuowany jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę noclegową. Przejazd orszaku weselnego po ceremonii do sali weselnej nie trwa zwykle dłużej aniżeli 40 minut.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

You May Also Like