Rekomendowany fotograf Google stworzy wirtualny spacer po swojej firmie

16 maja 2022

Skorzystaj ze wsparcia rekomendowanego fotografa Google. Kliknij tutaj.

Wirtualne spacery po firmach stają się popularne, a mnóstwo podmiotów coraz częściej zleca wykonanie takiej usługi, a następnie dodanie spaceru w wizytówce Google. Opcja wirtualnego przejścia się po firmie przyciągnie sporą ilość nowych klientów i zwiększy dochody naszego biznesu. Żeby jednak wirtualny spacer był najwyższej jakości, należy wybrać rekomendowanego fotografa Google do jego stworzenia.

Rekomendowany fotograf Google – kim jest?

Rekomendowany fotograf Google to osoba, która jest zalecana przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie oraz wykonania materiałów fotograficznych, które będą dodane w wizytówce Google. To nie jest fotograf pracujący dla Google czy związany z marką, ale taki, który spełnia kryteria jakościowe Google, a więc wyróżnia się wysokim profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, aby pozyskać certyfikat musi opublikować co najmniej pięćdziesiąt zdjęć sferycznych wysokiej jakości (według wymogów Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą zostać zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Czemu należy zdecydować się na fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego warto wybrać fotografa Google, są jego potwierdzone kompetencje. Osoba, która sprostała wymogom Google pod względem jakości fotografii, z pewnością zdoła wykonać wirtualne spacery Google Street View i rewelacyjne panoramy 360. Tym samym nie narażamy się na nieudolny czy niepoprawnie wykonany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna również reguły przygotowania takich fotografii i samo zamówienie wypełni sumiennie. Fotograf zalecany przez Google wspiera również firmy korzystające z jego usług i może to być początek owocnej oraz długofalowej współpracy między nimi.

Fotograf Google oferuje też nierzadko więcej usług. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu zdjęć oraz wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne fotografie wysokiej jakości powstałe w procesie tworzenia spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam których ujęć warto użyć, wykonać materiały na pozostałe serwisy takie jak YouTube lub Facebook, doradzić nam podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google oraz pomóc ją zweryfikować – co jest sporym atutem.

Gdzie szukać rekomendowanego fotografa Google?

Fotografa Google możemy odnaleźć w sieci, na przykład wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się specjalny spis, w którym po wybraniu lokalizacji uzyskamy dane polecanych fotografów z danego rejonu. Rekomendowany fotograf Google może dodatkowo legitymować się specjalnym logo, które sygnalizuje, że dysponuje on odpowiednimi kwalifikacjami i jest specjalistą w obszarze tworzenia wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]