Przewóz osób busami do Belgii

5 lutego 2019

Belgia od lat plasuje się na wysokich miejscach na listach krajów najchętniej odwiedzanych przez Polaków. Podróżują oni tam zarówno w celach zarobkowych, jak i wyłącznie turystycznych. Miasta takie jak Antwerpia, Gandawa, Bruksela czy Brugia zachęcają do ich poznania i dla wielu z nas stają się celem urlopowych wycieczek. Belgijskie i polskie miasta są ze sobą dość dobrze skomunikowane. Podróżni mogą wybierać wśród wielu środków transportu. Który z nich jest najdogodniejszy – samoloty, autokary czy busy do Belgii?

Jak dojechać do Belgii?

Dla osób, dla których priorytetem jest jak najkrótszy czas podróży, pierwszym wyborem będzie samolot. Bezpośrednie połączenia do Brukseli mają w swojej ofercie dwa polskie lotniska – Modlin i Okęcie. Wybierając jednak ten środek transportu, powinniśmy niestety przygotować się na wydatek sięgające nawet tysiąca PLN, a także na konieczność zorganizowania przejazdu ze stolicy Belgii do punktu docelowego. Nieco więcej kierunków podróży obsługują przewoźnicy autokarowi, jednak i w ich przypadku nie możemy zakładać, że zawsze dowiozą nas bezpośrednio do mniejszych miejscowości.

Busy do Belgii w opcji door-to-door

Jak uniknąć tych przeszkód? Organizując podróż, warto postawić na busy do Belgii. Firmy transportowe mają w swojej ofercie tranzyty z opcją door-to-door. Znaczy to, że kierowca odbierze podróżnego z dowolnego miejsca pokrywającego się z trasą busa (lub jej okolicy), a już w Belgii zawiezie go wprost pod wskazany adres (np. do motelu). Busy obsługujące europejskie trasy są z reguły bardzo dobrze wyposażone, gwarantując pasażerom absolutną wygodę. Ci do swojej dyspozycji mają m.in. klimatyzację, komfortowe siedzenia oraz bezprzewodowy internet.

You May Also Like