Przekąski cateringowe – dlaczego finger food sprawdza się najlepiej

25 maja 2022

Oferta przekąsek cateringowych w rozsądnej cenie. Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Przygotowanie nawet sporego przyjęcia nie jest kłopotem, jeśli mamy mnóstwo czasu na zamawianie niezbędnych produktów, a także późniejsze samodzielne przyszykowanie z nich wyśmienitych przekąsek dla gości zabawy. Wprawdzie nie wszyscy mają taką możliwość, lecz nie oznacza to też, że trzeba rezygnować z zamiaru świętowania istotnej rocznicy. W takim przypadku zalecamy zamówić usługę tzw.cateringu kanapkowego.

Finger food catering – pozwól gościom prowadzić swobodną rozmowę

Finger food catering, a więc po prostu catering kanapkowy, to oferta adresowana głównie do klientów biznesowych, ale zamawiają ją coraz częściej również osoby prywatne oraz różnorodne instytucje organizujące wykwintne spotkania. Polega ona na zaopatrzenie imprezy w dania z gatunku finger food, to znaczy maleńkie przekąski, które da się zjeść bez zasiadania przy stoliku i bez użycia sztućców. Przy perfekcyjnym cateringu finger food nie trzeba używać talerza – to dosłownie danie na “jeden kęs”. Finger food to najczęściej tartoletki owocowe i warzywne, koreczki lub sandwicze. Ta wersja cateringu rewelacyjnie sprawdza się na imprezach, podczas których organizatorom zależy na bliskim kontakcie zaproszonych osób. Umożliwia on uczestniczenie w luźnych konwersacjach, a przy tym nie ogranicza kontaktu wyłącznie do gości siedzących przy jednym stoliku.

Catering z przekąskami – najlepsza opcja dla wydarzeń urządzanych w mniejszych aulach

Zamówienie przygotowania cateringu finger food firmie zewnętrznej ma kilka atutów, które dostrzegą zarówno odbiorcy biznesowi, jak i indywidualni. Przede wszystkim dzięki niemu rozwiązuje się kwestia związany z ułożeniem stolików oraz stresu z usadzaniem uczestników bankietu. Dania oraz gorące i schłodzone napoje leżą na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy ma na to ochotę. Ułatwia to organizację wydarzeń zwłaszcza w małych salach, gdzie wykorzystanie wystarczającej liczby stolików byłoby problematyczne. Finger food catering momentalnie sprawia także, że event ma mniej poważną, przyjemniejszą atmosferę. Wypada zaznaczyć, iż menu z małych przekąsek jest zazwyczaj tańsze aniżeli ekskluzywne kolacje, a przy tym zapewnia więcej możliwości dopasowania ich do tendencji żywieniowych gości uroczystości. Co istotne, catering kanapkowy nie wymaga dostępu do pomieszczeń kuchennych, a to częstokroć bywało główną przeszkodą przy urządzaniu spotkań w siedzibach firm.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

You May Also Like