Projektowanie stron internetowych – samemu czy w agencji?

20 marca 2020

Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych - na tej stronie znajdziesz więcej informacji o pełnej ofercie

Funkcjonalność stron internetowych bierze się w szczególności z ich projektów. Tworząc strony www musimy nie tylko opierać się na względach estetycznych, ale też doświadczeniu internautów – jeśli poruszanie się na serwisie przysporzy im trudności, od razu wejdą na inną stronę i wybiorą usługi innej firmy. Aby zatem witryna przyniosła nam spodziewane korzyści, należy zatroszczyć się o to, by była odpowiednio zaplanowana. Jak jednak prezentuje się profesjonalnie stworzona strona? Co zrobić, by użytkownicy nie opuścili jej za szybko?

Jak projektować strony internetowe?

Centralną zasadą, jaką należy kierować się tworząc strony internetowe jest wyróżnienie najistotniejszych elementów portalu – ściągną wtedy uwagę użytkownika oraz nakłonią go do akcji. Łatwo osiągnąć to możemy dzięki użyciu kontrastowych barw, nie zapominając jednak o tym, by kolory równoważyły się na ekranie. Istotna jest również to, żeby główne części witryny umieścić na osi, po której porusza się uwaga internauty – to kwestia rozwiązań od dawna obowiązujących w sieci.

Powierz projektowanie stron internetowych fachowcom

Jak łatwo stwierdzić, zaprojektowanie dobrej witryny www nie jest proste. W razie witryny komercyjnej złym rozwiązaniem okaże się zatem amatorskie jej zaprojektowanie. By zyskać gwarancję, iż strona będzie generować korzyści, warto zlecić to fachowcom – zwłaszcza firmie doświadczonej tak w projektowaniu stron, jak i ich programowaniu, optymalizacji i pozycjonowaniu.

Lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]