Profesjonalne czyszczenie grobów

7 marca 2021

Chcesz sprawdzić, komu zlecić opiekę nad grobami Kraków? Na co czekasz? Koniecznie wejdź na http://bit.ly/2eddyUT.

Wygląd grobów zmarłych bliskich jest wyrazem naszej pamięci. Często niestety nie mamy chwili, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli pomniki położone są w tym samym miejscu, w którym żyjemy. Szczególne problemy stają się naszym udziałem natomiast, jeśli naszych najbliższych pochowaliśmy w odległej miejscowości – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to na szczęście, że pomniki są skazane na to, by pozostać zaniedbane – doskonałym wyjściem będzie wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega opisywana pomoc?

Dlaczego powinniśmy postawić na opiekę nad grobami?

Na podobną usługę stawiają nie tylko ludzie, którym brak wolnej chwili – wśród klientów działających w tym sektorze przedsiębiorstw nietrudno spotkać również emerytów, którzy na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mają zdrowia. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami często oferują również inne usługi, czyli zakładanie ławeczek albo doradztwo przy załatwieniu administracyjnych formalności lub poprawienia liter.

Opieka nad grobami – jak dużo zapłacimy?

Ceny, które musimy zapłacić osobom opiekującym się miejscami spoczynku naszych krewnych są naprawdę zróżnicowane. Zależne są zwłaszcza od zakresu pomocy – jeśli wybieramy jedynie jednorazowe czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu zł. Gdy jednak chcielibyśmy, by firma sprzątała grób regularnie, powinniśmy liczyć się z kosztem około czterystu złotych rocznie. Nie zapominajmy, że stawki uzależnione są również od wielkości nagrobków, a najbardziej kosztowne będzie czyszczenie rodzinnych grobowców.

Lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]

You May Also Like