Profesjonalna obsługa wesel – o usłudze cateringu na tę okoliczność

9 sierpnia 2022

Spotkania okolicznościowe, które są zwykle ważnym wydarzeniem dla członków rodziny, takie jak chrzty, komunie czy wesela, od wielu już lat nie są już urządzane w domu wyłącznie dla najbliższych krewnych i znajomych. Obecnie są to przyjęcia, na które zaprasza się nierzadko nawet i sto osób. Ewidentne jest więc to, że jedna osoba nie jest w stanie sama ułożyć jadłospisu, a potem przyrządzać i zaserwować posiłki uczestnikom imprezy, zwłaszcza, gdy zabawa przewidziane jest na parę godzin i zorganizowane jest w wynajętym lokalu. Stąd też wynikł ogromny popyt na catering weselny.

Dlaczego opłaca się zamówić catering na wesele?

Organizowanie zabawy weselnej to intensywny stres, spowodowany dziesiątkami godzin przeznaczonych na układanie listy gości, wysyłanie zaproszeń, wybór wystroju sali czy wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również konieczność zamówienia wystarczającej ilości napojów oraz przekąsek serwowanych w trakcie przyjęcia, a co istotne – przyrządzanie ciepłych dań, które oczarują zaproszonych gości i zbiorą ich wszystkich przy wspólnym stole. Główny posiłek na imprezie weselnej powinien mieć należytą oprawę. Zaproszeni przecież oczekują tego, aby stoliki były cudownie przystrojone i prawidłowo nakryte, potrawy były wyśmienite i ładnie ułożone na talerzach, jak również żeby obsługa w profesjonalny sposób donosiła gościom kolejne posiłki. Najwyższy poziom organizacji mogą zapewnić jedynie firmy cateringowe zatrudniające profesjonalnych kelnerów, managerów i kucharzy, obytych w obsłudze eventów zarówno pod gołym niebem, jak i tych odbywających się w tradycyjnych salach.

Jadłospis wesela skomponujesz z propozycji firmy cateringowej

Każdy typ przyjęcia okolicznościowego kieruje się swoimi regułami, zarówno w przedmiocie zabaw dla zaproszonych, jak i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe z reguły posiadają przygotowany uprzednio spis oferowanych dań głównych, zakąsek oraz napojów dopasowanych do charakteru wesel. Bazową ofertę można sprawdzić na stronie firmy bądź otrzymać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej pracownikiem. Klient ma zatem możliwość samodzielnie ułożyć kartę dań z zaproponowanych dań. Wypada jednakże zaznaczyć, że firmy świadczące usługę cateringu na wesele są też otwarte na nowe sugestie i często na życzenie zamawiającego podejmują się przygotowania unikalnych kompozycji potraw.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

You May Also Like