Pozycjonowanie lokalne – szansa dla firm z Krakowa

30 marca 2022

Pozycjonowanie Krakow - usługa dostosowana do Twoich potrzeb.

Powszechność internetu oraz wygoda użycia go w celu znalezienia potrzebnych produktów i usług przyczyniła się do tego, iż każde przedsiębiorstwo chce aktualnie zaistnieć w sieci. Naturalnie, samo uruchomienie strony www nie znaczy, że nowi klienci nas znajdą – kluczowa jest wszak obecność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Sporo niedużych przedsiębiorstw, które funkcjonują tylko na określonym obszarze lub wręcz w jednym mieście, np. w Poznaniu lub w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej będzie opłacalne. Tymczasem odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne to okazja dla mniejszych podmiotów

Internauci poszukując w wyszukiwarkach usług albo sklepów stosują na ogół frazy lokalne, czyli mających w składzie nazwę jakiejś miejscowości, przykładowo “restauracja bliskowschodnia kraków”, “sklep obuwniczy kraków” lub “masażysta kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla małych firm na zaprezentowanie swoich usług potencjalnym klientom, zamieszkującym daną miejscowość. Oferta pozycjonowania dla biznesów lokalnych posiada wszystkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się tak naprawdę tym, że działania SEO zorientowane są na podniesienie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, m.in. poprzez stworzenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści, założenie i optymalizację wizytówki GMF czy pozyskiwanie linków z tak zwanymi NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie firmy z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się tworzeniem stron www oraz pozycjonowaniem, optymalizacja od blisko 15 lat. Przez ten czas świetnie rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym lokalnym biznesom podnieść widoczność ich stron i w ten sposób dotrzeć do nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, uzupełnienie contentu, a także link building. Nad wypełnieniem planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem działań czuwa osobisty Account Manager, a klient może kontrolować codziennie rezultaty pozycjonowania za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

You May Also Like