Parking przy lotnisku w Krakowie – zostaw tu samochód przed wyjazdem

8 lutego 2020

Latanie staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, wybieranym często przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, żeby rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać do portu lotniczego. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z prywatnego auta, pojawi się pytanie: gdzie go zaparkować w trakcie naszego wyjazdu?

Długoterminowy parking przy lotnisku – Twój samochód pod dobrą opieką

Jasne, że najprostszym wyjściem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podrzucenie pod port lotniczy, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, gdyż mnóstwo wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście obok wielu ruchliwych lotnisk, np. w podkrakowskich Balicach, utworzyły się długoterminowe parkingi, na których za niewielką opłatą można postawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszego samochodu pilnuje wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane tam samochody objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co oferują strzeżone parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach często zapewniają także inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i zyskać pewność, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

You May Also Like