Parking długoterminowy przy Balicach – co oferuje?

27 listopada 2023

Zobacz Kraków lotnisko parking długoterminowy na https://pandaparking.pl.

Jedziesz na urlop poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Dowiedz się, czy pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking blisko portu lotniczego – komfort i bezpieczeństwo

Lotnisko w Krakowie to jedno z największych i najbardziej obleganych portów lotniczych w Polsce. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty czynnego przez całą dobęparkingu monitorowanego, znajdującego się bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa parkujących pojazdów pilnują kamery monitoringu oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, iż nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to znakomite rozwiązanie dla pasażerów ze sporą liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć taszczenia ciężkich walizek w autobusie lub pociągu.

Parking długoterminowy – czemu warto z niego skorzystać?

Dużym atutem parkingu przy lotnisku w w Krakowie są rozsądne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie 1 kilometr od portu lotniczego. Panda Parking proponuje również bezpłatny przewóz pasażerów wprost pod terminal – trwa to tylko 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja punktu parkingowego jest dostępna online lub telefonicznie – ekspresowo i bez trudności, a anulowanie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można dokonać gotówką (w PLN i €) lub przelewem bankowym. Dodatkowym atutem jest również bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking przy lotnisku w Balicach zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

You May Also Like