Panoramy 360 stopni na Facebooku coraz popularniejsze. Dlaczego?

15 kwietnia 2020

Zdjęcia 360 stopni na Facebooka. Sięgnij po rzetelną pomoc fachowców w tej dziedzinie

Panoramy sferyczne to bardzo atrakcyjna i stosunkowo nowa metoda przedstawiania pomieszczeń lokali gastronomicznych i zakładów pracy. Zazwyczaj widzimy je wędrując po Google Street View oraz wizytówkach Google Moja Firma, ale też napotykamy je na największym portalu społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość opublikowania na profilu firmy takiego panoramicznego zdjęcia. Jak więc możesz wykorzystać panoramy sferyczne do wyróżniania Twojej marki? Zalecenia przedstawiamy poniżej.

Jak działają panoramy sferyczne?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, na które można patrzeć pod wszystkimi kątami. Dowolne przesuwanie fotografii generuje wrażenie rzeczywistego przebywania w danym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku umożliwiają obejrzenie budynku, lokalu lub nieruchomości poprzez wybór kierunku, w którym patrzymy. Zdjęcia tego typu wykonuje się przy pomocy dedykowanej aplikacji oraz aparatów. Dla użytkowników jedyne co różni je od standardowych zdjęć cyfrowych jest opcja wybrania myszką takiego zdjęcia, a potem manipulacja nim w każdym kierunku.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne – reklamuj swoją firmę na Facebooku

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to znakomity sposób na promowanie Twojego biznesu bądź firmy. Panoramy 360 stopni dają znaczne możliwości prezentacji pomieszczeń biura, lokalu usługowego czy hotelu. Taka forma fotografii jest znacznie bardziej intrygująca i pomaga wnikliwie zapoznać się z konkretnym punktem. Umieszczenie sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku wpłynie korzystnie na postrzeganie naszego biznesu przez klienta oraz zwiększy jego zaufanie w stosunku do usług przez nas oferowanych, co zaprocentuje dużo wyższym prawdopodobieństwem, iż je zamówi.

Zdjęcia 360 stopni warto wykorzystać na Facebooku przede wszystkim gdy prowadzimy działalność, która opiera się na komfortowych pomieszczeniach (jak przykładowo sale konferencyjne czy hotel), ale także jeśli pragniemy nakłonić zainteresowane osoby, aby skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej czy też po prostu pokazać naszym klientom biuro, w którym funkcjonujemy.

Opracowanie panoram 360 stopni zleć specjaliście!

Stworzenie panoramy sferycznej, choć w teorii jest możliwe do opracowania samodzielnie, niemniej jednak do celów marketingowych warto zatrudnić doświadczonego fotografa, który zajmuje się zawodowo tematyką interaktywnych zdjęć. Dlaczego to zalecane rozwiązanie? Zlecenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje pewność wykonania najlepszej jakości zdjęć, które w dodatku będą bardziej przyjazne dla odbiorcy. Sama usługa nie jest także droga ani trudno dostępna. Fotografów polecanych przez Google do wykonania panoram sferycznych wyszukamy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym wymienieni są wyłącznie Ci profesjonaliści, którzy spełnili konkretne wymagania jakościowe Google i opublikowali wyznaczoną ilość poprawnych zdjęć 360 stopni.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

You May Also Like