Masz mało klientów? Zainwestuj w wirtualny spacer 3D po firmie

18 września 2020

Potrzebujesz sporządzić wirtualny spacer? Znakomicie trafiłeś! Zajrzyj w to miejsce

Wirtualne spacery, które pojawiły się razem z usługą Google Street View, zyskują coraz bardziej na popularności, co powoduje, iż znajdują zastosowanie w promocji firm. Pozwalają w dostępny sposób pokazać siedzibę przedsiębiorstwa lub nieruchomość ważną dla naszego biznesu. Jest to interesująca prezentacja, którą powinno się umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Wiele podmiotów nie do końca jednakże wie, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje oraz co zyskamy publikując go w wizytówce firmy.

Czym jest wirtualny spacer w Google Moja Firma?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą zdjęcia, które tworzą realistyczne odwzorowanie naszego biura. Możemy w nim zaglądać w rozmaite części pomieszczeń i przeskakiwać do sąsiednich lokalizacji nieruchomości, w której się znajdujemy. Zatem wirtualny spacer to po prostu możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego poruszanie się w jej granicach. Wirtualne spacery umieszcza się np. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony internautom przeglądającym Google Maps w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Spacer 360 stopni w wizytówce Google Moja Firma ma formę fotografii, a po kliknięciu tego elementu zostajemy przekierowani do dedykowanej strony, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną ani dodatkowe koszta. Możemy go jednak publikować dla klientów na naszej stronie www.

Które branże zyskają na stworzeniu wirtualnego spaceru Google Maps?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się aktywować z kilku powodów. Najważniejszy z nich to kreacja wizerunku rzetelnej firmy i jak najlepsze zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, iż dużo chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, a także będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli na naszej stronie internetowej oraz w wizytówce Google będziemy posiadali wirtualny spacer i materiały graficzne wysokiej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas wyżej i będzie promować nas częściej od konkurencyjnych firm nie posiadających takiego spaceru. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również niezwykle proste. Na rynku istnieje wielu doświadczonych fotografów, którzy w krótkim czasie i – co równie istotne – w przystępnej cenie wykonają taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma jest przydatny w wielu branżach. Z pewnością będzie to sektor hotelarski, w której możemy go użyć, by pochwalić się oferowanymi nieruchomościami. Możemy także pokazać tą metodą swoje biuro czy punkt, gdzie obsługujemy klientów, jak gabinet dentystyczny czy lokal gastronomiczny. Z wirtualnego spaceru możemy wykorzystać też wtedy, gdy poszukujemy nowych pracowników, by przekonać ich do aplikowania do naszej firmy.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

You May Also Like