Jak wybrać samochód do ślubu?

15 września 2018

Niewątpliwie bardzo kluczowym zdarzeniem w życiu każdego z nas jest ślub. Wszystko powinno być w tym dniu perfekcyjnie dopracowane – nic nie może zawieść. Dzień ożenku musi być zawsze dopracowany w najmniejszym detalu. Ważnym elementem jego oprawy jest samochód, którym narzeczeni udadzą się na uroczystość zaślubin – staje się ono synonimem statusu VIP.

Auto do ślubu – droga na ceremonię dawniej i dziś

Współcześnie tradycją jest, aby państwo młodzi pokonali drogę na ceremonię samochodem. Dawniej był to pojazd zaprzężony w dwa przystrojone konie. Ale wraz z pojawieniem się techniki wierzchowce zostały wyparte przez auta. Samochód do ślubu jest elementem, który powinien być podziwiany przez zgromadzonych członków rodziny i znajomych. Ale oprócz spodziewanej, iście królewskiej oprawy, auto jest oczywiście szybką metodą dotarcia na ślub. Zwłaszcza teraz, kiedy to nie poruszamy się już w granicy niewielkiego terenu zamieszkania, ale często przemierzamy przed ceremonią wiele kilometrów – wszakże w dzisiejszych czasach droga z urzędu do domu weselnego przebiega zazwyczaj przez fotograficzne studio.

Co wybrać – zabytkowe auto czy luksusowy Mercedes do ślubu?

Na wybór wyśnionego pojazdu mogą mieć wpływ obecny trend oraz indywidualne gusta. Zazwyczaj większość wstępujących w związek małżeński preferuje samochody z aktualnej oferty najlepszych marek, takich jak Mercedes. W palecie usług przewozowych adresowanych do młodej pary odnajdziemy także pojazdy z aktualnej oferty salonów, jak i te retro. Nowożeńcy najczęściej wybierają nowoczesne egzemplarze wysokiej klasy w stonowanej, eleganckiej czarnym kolorze. Całość winna stanowić doskonałą harmonię, więc ekskluzywne skórzane wnętrza są już standardem. Wypożyczalnie samochodów do ślubu oferują nowożeńcom usługę wynajmu pojazdu wraz z kierowcą o nienagannych manierach. Osoba, która będzie siedziała za kierownicą jest też gwarancją powodzenia naszej uroczystości. Zatem mile widziany jest profesjonalny kierowca, który bezpiecznie dowiezie nas do celu, przy czym wykaże się dyskrecją i nie skupi całej uwagi na swojej osobie.

You May Also Like