Jak wybrać salę na przyjęcie okolicznościowe?

22 kwietnia 2023

Pełna oferta przyjęcia w ogrodzie znajduje się w tym miejscu.

Gdy ktoś myśli o przygotowaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, na ogół naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z obiadem weselnym. Jednakże ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami zaprasza się grono bliskich z dalekiej i bliskiej rodziny, to również „osiemnastki”, komunie święte oraz chrzciny. Jeśli lista gości jest długa, zwykle nie damy rady zorganizować przyjęcia oraz upichcić przekąsek dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie pasującej do okazji sali.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – jak dobrać miejsce?

Poszczególne rodzaje uroczystości wiążą się z innymi potrzebami gości. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak np. przyjęcie urodzinowe lub osiemnastka, w której będą brać udział przede wszystkim osoby dorosłe, zaproszonym należy zagwarantować nie tylko miejsce, w którym skonsumują spokojnie posiłek, ale i salę na tańce. Z drugiej strony przyjęcia, w których dużą część uczestników mogą małe dzieci, a więc komunie albo ceremonie chrztu, warto urządzać w lokalu, który prócz wydzierżawienia sali w środku obiektu oferuje też przestrzeń w ogrodzie. Dzięki zaoferowaniu maluchom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, że nie znużą się za szybko przyjęciem i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Przekąski serwowane zaproszonym również trzeba dostosować do typu imprezy okolicznościowej. Planując takie wydarzenie najlepiej zatem sięgnąć po pomoc firmy trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się o smakowite dania, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – przyjęcia okolicznościowe w królewskiej oprawie

Wynajęcie sali na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużych miejscowościach, jest dość proste, aczkolwiek niewiele ofert może sprostać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach pod Krakowem. Od dekad w iście królewskim duchu odbywają się tu komunie, chrzciny i – oczywiście – wesela, które wszyscy goście zapamiętają na lata. W Pałacu można zająć jedną albo kilka sal, w których bez trudu można podjąć nawet do 130 osób. A jeśli przyjęcie ma być zorganizowana w plenerze, to ogród przed Pałacem zmieści mniej więcej 300 gości. Co najważniejsze, firma cateringowa obsługująca to miejsce zapewnia kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od ułożenia oraz ozdobienia stolików, poprzez dostarczenia posiłków, aż po profesjonalną kadrę kelnerów i kucharzy.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

You May Also Like