Do czego służy Business View

31 grudnia 2018

business view Kraków

Business View to nowoczesna technika prezentowania siedziby różnego rodzaju budynków użyteczności publicznej, na przykład klinik, która ma miejsce za pośrednictwem wyszukiwarki Google. Bazuje na idei tzw. wirtualnego spaceru oraz wielu kadrów panoramicznych. Przyjrzyjmy się zatem, do czego służy ta niezwykła technologia.

Business View – na czym to polega?

Dzięki koncepcji Google Business View możemy przekonać się jak prezentuje się konkretna firma w środku. Z możliwości wirtualnej przechadzki możemy skorzystać zarówno używając standardowej witryny Google , wpisując nazwę firmy (wówczas wizualizacja pojawi się z boku wyników przeglądania) oraz przez tak zwane Google Street View. Jest to genialna koncepcja promocji firmy, będąca uzupełnieniem strategii wizerunkowej w internecie – klienci codziennie poszukują informacji o miejscach użyteczności publicznej: kinach, hotelach, basenach czy klinikach medycyny estetycznej.

Business View – dla niewielkich i dużych firm

Wykorzystanie szans, jakie zapewnia Business View może zagwarantować wymierne korzyści nie tylko przedsiębiorstwom znajdującym się w dużych miastach takich jak Kraków czy Wrocław. Zwróćmy uwagę bowiem, że to narzędzie zapewnia również zwiększony ruch na firmowej stronie internetowej, więc warto to wykorzystać. Wystarczy tylko znaleźć licencjonowanego fotografika, który zrobi zestaw fotografii całego obiektu, zgodnie z parametrami Google.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]