Catering imprezowy – najlepsze napoje, przekąski i dania na eventy

22 stycznia 2023

Catering imprezowy - usługa dla Ciebie.

Letnie miesiące obfitują w niezwykle popularne ostatnio pikniki firmowe czy imprezy plenerowe, ale w gruncie rzeczy przez cały rok w rozmaitych miastach w Polsce mają miejsce benefisy, sympozja czy gale. Takie imprezy potrzebują odpowiedniej oprawy, której integralną częścią są profesjonalnie przyrządzane i smaczne posiłki. Trafnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie podmiotu oferującego wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Catering na imprezę – postaw na profesjonalizm

Zdecydowałeś się już na punkt, gdzie zorganizujesz piknik bądź masz zamówioną salę na event? To świetnie! Teraz należy zatroszczyć się o to, żeby zaproszeni na imprezę goście mieli dostęp do smakowitych przekąsek, trunków oraz ciepłych potraw. Miej na uwadze, że w czasie ważnych bankietów nie godzi się ustawić stołu z przekąskami gdzieś na uboczu sali i oczekiwać, iż goście obsłużą się samodzielnie. Liczy się jakość oprawy – odpowiednie ustawienie stołów, szykowne ozdoby, ale też poprawne rozłożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy imprezy niewątpliwie będą także pod wrażeniem, jeśli dania będą prezentować się na talerzu jak w najlepszych restauracjach, a posiłki będą serwować im doświadczeni kelnerzy.

Popis live cooking i nie tylko – zalety profesjonalnego cateringu imprezowego

Zaletą zamówienia oferty cateringu na imprezę jest bezsprzecznie to, że wynajęta ekipa nie tylko przyszykuje zachwycające posiłki, ale też kompleksowo zajmie się całą jego oprawą. Przekąski i potrawy będą dostarczone we wskazaną lokalizację, ekipa firmy cateringowej rozłoży oraz udekoruje stoły, a potem doświadczeni kelnerzy będą obsługiwać uczestników podczas imprezy. Na życzenie klienta, jeżeli pozwolą na to warunki wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą uświetnić imprezę demonstracją tzw. live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną sposobnością, by przyjrzeć się z bliska jak pracują profesjonalni kucharze. Należy zatrudnić firmę cateringową, która działa na rynku od długiego czasu i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze rozmaitego rodzaju imprez, zarówno tych liczących setki gości, jak i kameralnych. W toku ustalania niuansów zlecenia doradzi ona, jakie napoje, dania oraz przekąski perfekcyjnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dostarczy swój sprzęt na miejsce wydarzenia.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

You May Also Like