Biuro architektoniczne – nie tylko projekty budowlane

21 grudnia 2019

Więcej o ofercie biura architektonicznego Kraków

Biuro architektoniczne świadczy szerokie spektrum usług – realizuje fantazje klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w komfortowym i ustawnym domku, ale też adresuje ofertę do przedsiębiorstw oraz instytucji. Architekt może wykonać kompleksowy projekt budynku, a w następnej kolejności aktywnie sprawować kontrolę nad zaawansowaniem prac, zaplanować renowację budynku lub zaproponować aranżację już istniejących rezydencji, jak również zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

W czym wesprze Cię doświadczone biuro projektowe?

Szukasz pomysłowych, nieszablonowych projektów budowlanych? Pragniesz, żeby Twój dom odróżniał się na tle innych domków w mieście? A może potrzebujesz projektu, który sprawi, że Twój dom będzie przytulny, a przy tym ergonomiczny? Zapraszamy do naszego biura projektowego! Wśród projektów oferujemy zarówno te zgodne z aktualnymi nurtami w aranżacji przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Pracownia architektoniczna – co pomogliśmy wybudować

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio ma zarówno projekty domów jednorodzinnych, aranżacji mieszkań, jak i budynków użyteczności publicznej czy wnętrz komercyjnych. Wykonane realizacje obejmują m.in. żłobki, mieszkania na wynajem, kawiarnie i obiekty rekreacyjne. Organizacja przestrzeni i istota projektu dopasowywany jest do osobistych potrzeb klienta oraz specyfiki konkretnego obiektu. Nasze biuro projektów może także rozplanować obszerne i funkcjonalne garderoby, które pozwolą na maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

You May Also Like