Drewniane podłogi

7 grudnia 2018

Podłoga drewniana coraz częściej doceniany element aranżacji wnętrz. Wykańczając mieszkanie trzeba podjąć decyzję jaką podłogę wybrać do naszego pomieszczenia. Decyzja nie jest prosta, z uwagi na to, że obecnie na rynku istnieje bardzo wybór rozwiązań. Wzór oraz kompozycja zastosowanych na podłodze materiałów oddziałuje na estetyczny odbiór wnętrza. Podłogi drewniane są wciąż niezastąpione w tej kwestii.

Co decyduje o tak dużej popularności podłóg drewnianych?

Duża trwałość oraz wszechstronność wykorzystania sprawia, że podłogi drewniane cieszą się dużym powodzeniem od wielu lat. Dzięki temu, że są one całkowicie naturalne, komfort ich użytkowania jest bardzo wysoki. Podłogi drewniane są cieplejsze od powierzchni pokrytych panelami oraz nieco wyciszają odgłos kroków. Inną ważną cechą dla konsumenta jest to, że podłogę drewnianą można instalować na dwa sposoby – jako podłogę pływającą oraz mocowaną do podłoża.

Dobór podłóg do każdego pomieszczenia

Podłogi drewniane świetnie nadają się do stosowania praktycznie w każdym wnętrzu, o umiarkowanym stopniu natężeniu ruchu. Materiał o mniejszej twardości stosuje się na podłogi z drewna np. w sypialniach. Wszędzie tam, gdzie powierzchnie są poddane znacznym obciążeniom należy skorzystać z podłóg z drewna twardego.

Lokalizacja:
Baltic Wood
ul. Fabryczna 6a
38-200 Jasło

Tel.: +48 13 491 65 00
E-mail: [email protected]

You May Also Like