Warto przyjechać do Gdyni. Bed and breakfast i popularne atrakcje

6 września 2019

Gdynia jest jednym z najszybciej rozwijających się miast Pomorza – z małej rybackiej wsi założonej w 1926 roku błyskawicznie przeobraziło się w nowoczesną aglomeracjęprzyciągającą inwestorów i turystów. Chcesz spędzić wczasy w Trójmieście? Sprawdź, co warto zobaczyć i gdzie wynająć pokoje w Gdyni.

Zabytki i bed and breakfast w Gdyni

Jednym z najchętniej odwiedzanych przez turystów punktów w Gdyni jest Skwer Kościuszki. Podróżnych przyciągają między innymi zacumowane muzealne statki – niszczyciel „ORP Błyskawica” i żaglowiec „Dar Pomorza”, a także Akwarium Gdyńskie, liczne restauracje, trasy spacerowe i stragany. W trakcie wczasów w Gdyni warto również odwiedzić Kamienną Górę, z której można podziwiać wspaniałą panoramę miasta. Atrakcji dla rodzin z dziećmi dostarczy z kolei infobox – nowoczesny budynek z wieżą widokową oraz miejscem zabaw. Pragniesz przyjechać na kilka dni do Gdyni? Przyjeżdżaj śmiało! Podsiada ona bardzo dobrą bazę noclegową, która obejmuje mieszkania i apartamenty do wynajęcia, prywatne pensjonaty, sieci hotelowe, a także pokoje gościnne. Dlaczego warto skorzystać z tej ostatniej propozycji?

Bed and breakfast w Gdyni – dlaczego warto?

Pokoje gościnne gwarantują wynajmującym maksymalną wygodę i prywatność, a to wszystko w przystępnej cenie. Dobrze wyposażone pomieszczenia z telewizorem, prywatną łazienką z kabiną prysznicową, odtwarzaczem DVD, jak również żelazkiem, deską do prasowania oraz czajnikiem na życzenie, pozwolą zrelaksować się po dniu pełnym wrażeń. Oferta noclegów typu bed and breakfast jest dostosowana do potrzeb rodzin z dziećmi, jednocześnie zapewniając domowe i smakowite posiłki w niewysokiej cenie.

You May Also Like