Urlop w górach – jak znaleźć komfortowe apartamenty w Kościelisku?

22 grudnia 2019

Niepowtarzalna oferta apartamentów Kościelisko

Kościelisko to piękna miejscowość w górach, którą rok w rok odwiedzają tysiące wczasowiczów zainteresowanych uprawianiem sportu i innymi rodzajami spędzania wolnego czasu. Na jakie kryteria należy zwrócić uwagę zanim zdecydujemy się na wynajem apartamentów w Kościelisku?

Trasy turystyczne, ośrodki narciarskie oraz apartamenty w Kościelisku

Zlokalizowane w powiecie tatrzańskim Kościelisko to punkt startowy na wycieczki w Tatry – leży niedaleko ośrodków narciarskich oraz pieszych tras turystycznych. Wczasowicze zainteresowani białym szaleństwem mogą wyruszyć między innymi na Polanę Szymoszkową, która dostarcza multum atrakcji zarówno latem, jak i zimą. Na miejscu można skorzystać z wyciągów narciarskich, a także kąpieliska geotermalnego. Ze wsi Kościelisko w mgnieniu oka dojedziemy również na Gubałówkę, gdzie położony jest następny ośrodek narciarski. Po sąsiedzku znajduje się rozbudowana baza noclegów, a bogato umeblowane domy, studia, pokoje oraz apartamenty zagwarantują solidny wypoczynek po dniu pełnym przyjemności. Zamierzasz wynająć apartament w Kościelisku? Miej na uwadze, żeby zamówić miejsce noclegowe kilka miesięcy wcześniej – w okresie turystycznym dobre apartamenty są podnajmowane w mgnieniu oka. W pobliżu Kościeliska dostępne są domy i apartamenty przystosowane do wymogów przeróżnych grup klientów – zarówno pokoje w atrakcyjnej cenie, jak i bogato wyposażone studia z dostępem do basenu lub sauny.

Apartamenty na wynajem w Kościelisku – co powinno się wziąć pod uwagę?

Zanim zdecydujemy się na wynajem apartamentu wypada w pierwszej kolejności określić termin pobytu. Katalogi online zbierające ogłoszenia o dostępnych domkach, apartamentach oraz rezydencjach umożliwiają segregowanie ich między innymi po dacie przyjazdu i wyjazdu. Jeżeli pragniesz wynająć luksusowo zaopatrzony nocleg w Kościelisku, dowiedz się jakie oferuje udogodnienia. W sąsiedztwie tej miejscowości wyszukasz noclegi z placem zabaw dla dzieci, urządzeniami AGD i RTV, prywatną łazienką czy jacuzzi. Dla wielu przyjezdnych istotny jest też widok na góry czy dostęp do szerokopasmowego WiFi w kwaterze. Chcesz przyjechać w góry z czworonogiem? Dowiedz się, czy właściciele apartamentu akceptują zwierzęta. Możesz to zweryfikować na stronie www w prosty sposób – wystarczy, że zaznaczysz właściwe pole wyboru. Portale z ogłoszeniami umożliwiają błyskawiczne i skuteczne odszukanie apartamentu spełniającego nasze wymagania.

Lokalizacja:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]