Górskie wyprawy – sprawdź, czy możesz wziąć w nich udział!

28 grudnia 2022

Na http://tinyurl.com/y4j2l98z poznasz aktualną ofertę górskich wypraw.

Kochasz ekstremalne dyscypliny sportu i kop adrenaliny? Jeśli jesteś czynnym podróżnikiem doceniającym pewne i świetnie przygotowane wyprawy kierowane przez doświadczonych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne poziomy trudności

Exploruj.pl organizuje trekkingi, których celem są szczyty prawie wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do sympatyków górskiej turystyki, zarówno zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które lubią czynne spędzanie urlopu i dysponują umiarkowanym doświadczeniem w tego typu ekspedycjach. Aby partycypować w wyprawie niezbędny jest dobry stan zdrowia, jak również wysoka sprawność fizyczna. Prowadzone przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy warianty o odmiennym szczeblu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Ostatni wariant to oferta dla turystów sprawnych fizycznie, które mają już doświadczenie w eskapadach na szczyty gór powyżej 4000 m nad poziomem morza. Bardzo wysokim poziomem trudności cechują się szlaki bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej i szerokich umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują intensywne przeżycia. Umożliwiają zarazem wcielenie w życie marzeń oraz sprawdzenie się w trudnych sytuacjach. Firma korzysta z kompetentnych przewodników i liderów, którzy nie tylko znają na wskroś charakter górskiego krajobrazu, ale również entuzjastycznie dzielą się swoimi umiejętnościami z partycypantami wyprawy. Potrafią oni także zminimalizować potencjalne zagrożenie w skomplikowanych sytuacjach. W ofercie firmy znajdziesz wyprawy między innymi w Dolomity, Andy czy na pasmo Pirin.

Lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]