Czapraki – wchłaniają wilgoć i chronią skórę konia

24 lutego 2021

Dowiedz się, gdzie nabyć czapraki, wejdź na https://horse-trade.pl/pl/c/Czapraki/34.

Czapraki dla koni to profesjonalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, amortyzujące uderzenia i chroniące podczas jazdy. Interesuje Cię duży wybór akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz wysokiej jakości czapraki dla koni.

Czapraki – konstrukcja i zastosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne elementy ochronne, które przynoszą koniowi wygodę, a zarazem osłaniają siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki zastosowaniu odpowiednich surowców znakomicie chłoną wilgoć, są miękkie i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeżeli potrzebujesz nabyć najwyższej jakości czapraki, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz modele podszyte szybkoschnącym materiałem, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, uszyte z bawełny lub posiadające siateczkę absorbującą pot koni. Przemyślana konstrukcja przynosi wysoką wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały opracowane w taki sposób, aby całkowicie dopasowywały się do naturalnych kształtów konia, a jednocześnie podnosiły komfort jazdy. Część modeli została wyposażona w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki dla koni – skorzystaj z szerokiego wyboru asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale również estetyczne. Artykuły te można nabyć w wielu wzorach i kolorach, a niektóre modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki dla koni mocuje się do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie internetowym na pewno odszukasz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

You May Also Like