Wszyscy noszą celebrytki

22 lutego 2019

Zamów naszyjniki celebrytki na https://www.bizutik.pl/naszyjniki/celebrytki

Supermodne delikatne naszyjniki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Ogromny wybór wzorów oraz materiałów, z których są wykonywane sprawia, że każda pani łatwo znajdzie gadżet idealny dla siebie. Możemy spodziewać się, iż moda na nie szybko nie minie, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszystkich ubiorów oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym jest ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki gwiazd

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele piosenkarek, celebrytek oraz aktorek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko podchwyciły również „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonywane mogą być z rozmaitych materiałów – srebra, srebra powleczonego złotem i złota, a więc mogą je kupować wszystkie kobiety chcące zaopatrzyć się w te modne ozdoby, bez względu na to, jak dużym dysponują kapitałem. Duży wybór wzorów zawieszek sprawia, iż naszyjniki celebrytki znaleźć można teraz w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je u wielu kobiet i dziewcząt.

Wyraź to odpowiednią celebrytką

Celebrytka rzadko jest wyłącznie ozdobą – zazwyczaj niesie również z sobą przesłanie, zawarte w symbolice wisiorka albo wygrawerowanym napisie. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka posiada swe własne, unikalne znaczenie. Najpopularniejsze zawieszki to kółeczko pełne albo z otworem, serduszko, gwiazdka, symbol nieskończoności, słonik i żyletka. Kobiety zwykle wybierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według preferencji, ale też odpowiedniej symboliki. Serce oznacza oczywiście miłość, kółko wskazuje na niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest oznaką szczęścia oraz boskiej mocy, słonik – powodzenia, wiedzy i władzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkim, co się robi, a żyletka jest symbolem niepokorności i nieprzeciętności.
Dużą zaletą celebrytek jest fakt, że pasują nie tylko do eleganckich strojów, ale też codziennych stylizacji, bez względu na to, z jakiego są materiału, na co wpływ ma zapewne ich bardzo subtelny charakter. Zazwyczaj wybiera się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, lecz kto chce, może również nosić dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te świetnie komponują się z podobnymi w wyrazie bransoletkami celebrytkami i kolczykami gwiazd.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

You May Also Like