Urodziny, ślub, osiemnastka – etykiety na butelki na każdą okazję

29 listopada 2023

Zamów etykiety na butelki.

Obyczaj ofiarowania prezentów na różne okazje znany jest od setek lat i od samego jego początku najchętniej wręczanym i, rzecz jasna, równie entuzjastycznie akceptowanym upominków, jest alkohol. Wiele ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie zabrać alkoholu na wesele, Sylwestra bądź imieniny. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, jeśli inni zaproszeni chcą wręczyć to samo?

Spersonalizowane etykiety na wódkę weselną – podziękuj znajomym oraz rodzinie

Na weselu napoje wyskokowe nie tylko są rozstawione na stolikach, ale także przyjęło się, że młoda para wręczają swoim gościom butelki z wódką przy pożegnaniu. Taki podarunek jest uważany za formę wyrażenia podziękowania za przybycie na ślub. Lecz taka butelka z alkoholem może również przerodzić się w fajną pamiątkę, której goście nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Należy personalizować butelkę, a można dokonać tego nabywając etykiety na wódkę weselną, dodając na nich informację o imionach Państwa Młodych, dniu i miejscu wesela czy wyrazy podziękowania. Etykiety na butelki można kupić w różnych barwach oraz wzorach, więc bez trudu można znaleźć te, które będą współgrać ze stylem, w którym organizowane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od imaginacji zamawiającego. Rzecz jasna personalizowane etykiety na bimber i inne alkohole można wykorzystać nie tylko z okazji ślubu – są znakomite na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim czy przyjęciu imieninowym.

Etykiety na bimber – ozdób domowe alkohole

Etykietami ze spersonalizowanym tekstem można dekorować butelki z domowej spiżarni. Jeśli produkujesz własne soki, wina czy nalewki i dzielisz się nimi z kolegami lub rodziną przy przeróżnych okazjach, możesz udekorować je kreatywnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę prostej butelki. Poza tym flaszki można też oznaczać używając różnobarwnych kapturków termokurczliwych i kapsli.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

You May Also Like