Szukasz niecodziennych drzwi wewnętrznych? Sprawdź ofertę Oknostol

17 czerwca 2021

Na tej stronie poznasz ofertę producenta drzwi drewnianych.

Oknostol jest przedsiębiorstwem, które szczyci się wieloletnim doświadczeniem w wytwarzaniu wszelkiego typu modułów drzwi i okien drewnianych. Okres obecności na polskim rynku spowodował, iż jego fachowcy gwarantują klientom wysoką jakość usług oraz sporządzanych produktów. Ramy okienne przedsiębiorstwa Oknostol charakteryzuje nie tylko ich najwyższa funkcjonalność, ale także ich niezawodność, osiągnięte za sprawą zastosowania podczas ich produkcji innowacyjnych technologii. Oprócz okien Oknostol oferuje też drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o świetnych parametrach. Przy planowaniu, produkcji i montażu modułów stolarki otworowej ekspertom przedsiębiorstwa przyświeca troska o osiągnięcie kilku ideałów: zadowolenia konsumenta, najwyższej jakości produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa, jak również pełnego komfortu eksploatacji.

Oknostol – producent drzwi i okien

Oknostol jako producent okien oraz drzwi drewnianych wyróżnia się wysoką dbałością o jakość własnych wyrobów. Proponowane przez przedsiębiorstwo drzwi drewniane na wymiar to idealny wybór dla wymagających konsumentów, którzy poszukują nieprzeciętnie ergonomicznych i solidnych produktów. Zapewniają one domownikom najwyższy komfort – skutecznie odgradzają od zewnętrznych hałasów oraz są doskonałą izolację termiczną, co ma znaczenie nie tylko w sezonie grzewczym, ale także podczas nasilonych upałów. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj duży nacisk kładzie również na kwestię bezpieczeństwa własnych wyrobów – wyposaża się je w nowoczesne zabezpieczenia antywłamaniowe. Całość uzupełnia ich nieszablonowa, przyciągająca wzrok stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol zachowują przez długi okres zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność, gdyż wytwarzane są zawsze z surowców wysokiej klasy.

Jakie usługi gwarantuje producent drzwi drewnianych?

Ten wytwarzający drzwi wewnętrzne małopolski producent pozostawia w tyle konkurencję także w obszarze obsługi klientów. Każda osoba korzystająca z usług Oknostol może liczyć na darmowe doradztwo przy wyborze odpowiedniego modelu drzwi oraz pobranie wymiarów na miejscu, co da pewność, iż zamontowanie drzwi odbędzie się bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają zaś możliwość zlecenia wytworzenia drzwi drewnianych na wymiar według ich indywidualnego projektu, bezbłędnie zharmonizowanych ze ściśle sprecyzowaną wizją. Tyczy się to nie tylko sposobu wykończenia ościeżnicy i skrzydła, ale również ich szerokości.

Lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]