Rodzaje kontenerów budowlanych

12 sierpnia 2019

Sprawdź, gdzie kupić kontenery stalowe

Kontenery na gruz pełnią bardzo ważną funkcję w czasie prowadzenia robót budowlanych – umożliwiają legalne pozbycie się pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych pracach. Jakie kontenery budowlane są w sprzedaży? Gdzie można je kupić?

Kontener na odpady budowlane – postaw na wysoką jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem pojemnych i wytrzymałych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty parające się wynajmowaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz betonowy i ceglany, złom oraz wszelkiego typu pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku jest wiele wariantów pojemników na odpady. Są pojemniki z plandeką, kontenery stalowe, muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery z pokrywą, otwarte oraz wiele innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. W zależności od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener otwarty lub z pokrywą. Na placach budowy nierzadko używane są też kontenery do przewozu surowców sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, gdyż można je błyskawicznie rozładować.

Lokalizacja:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

You May Also Like