Oferta dla producentów żywności – hurtowa sprzedaż słoików i butelek szklanych

27 lipca 2023

Szukasz hurtowni słoików? Koniecznie powinieneś skierować się tu.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która tak długo jak będzie istnieć człowiek nie wstrzyma działalności. Mimo tego, iż znaczną częścią rynku produktów spożywczych rządzą duże koncerny, jest to równolegle branża, w której rewelacyjnie radzą sobie niewielkie podmioty, o ile znajdą odbiorcę na swój pyszny, ekologiczny bądź autorski produkt. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi być opakowane tak, żeby artykuł dłużej pozostał świeży, a zatem najlepiej w słoje i butelki ze szkła. Plusem takich opakowań jest to, iż są ekologiczne, gdyż poddać je recyklingowi.

Słoiki i butelki w hurcie to metoda redukcji kosztów

Wiadomym jest, iż oferty adresowane do odbiorcy indywidualnego różnią się dużo ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest niedużym zakładem wytwarzającym takie artykuły, jak przykładowo dżemy, piwo kraftowe albo soki, będzie potrzebować co roku nie kilkuset opakowań ze szkła, lecz ilości zdecydowanie przewyższające liczbę paru tysięcy. Kupno butelek i słoików w hurcie będzie tym samym dla niego jednocześnie formą zmniejszenia kosztów, ponieważ zamawiając opakowania w dużych ilościach zazwyczaj można otrzymać znaczny rabat od dostawcy, ale dodatkowo oszczędnością czasu transportu, wszak jedną dostawą można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na wiele miesięcy. Koszt hurtowego kupna opakowań ze szkła jeszcze bardziej zmniejszy się, gdy zamówimy je u polskiego dystrybutora butelek i słoików. Tym sposobem również otrzyma opakowania o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – słoiki, butelki i dodatkowe elementy w setkach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie przeróżnego kształtu i objętości butelki ze szkła (świetne do rozlewania piwa, wina czy soków) i słoiki. Dowożone są one do nabywcy na paletach przemysłowych mieszczących – zależnie od wielkości opakowań – po 400, 1600, a nawet 4000 sztuk wybranego produktu. Podmioty dysponujące własnymi samochodami dostawczymi mogą również odebrać zakupiony towar bezpośrednio z magazynu hurtowni. Razem z słoiczkami bądź butelkami hurtowo można dodatkowo kupić odpowiednią ilość innych koniecznych elementów, jak korki, nakrętki lub kapsle pasujące do wybranego typu opakowania.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

You May Also Like